krwiodawstwo bialystok

krwiodawstwo bialystok

wrz 23
krwiodawstwo bialystok

Stają się zjawiskiem międzynarodowym, znalezienie zgody z hodowców na całym świecie, ze względu na ich wyjątkową rodzaju, który zbudowany na mocnym fundamencie uprzednio ustalonych rosyjskich Arabians. Wiele z jego potomstwem, które zostały ostatecznie przeznaczone dla Stanów Zjednoczonych i Kanady w pierwszą w lewo potomstwo w innych krajach.adwokat Wrocław Asuan można śledzić za pośrednictwem jego syn Patrona, pozostawiając ślad laureatów krajowych i górnym hodowlanego w obu Amerykach i Europie. Syn Asuanu w Kilimanjaro był czołowym reproduktorem w Niemczech. W Polsce, syn Asuanu w Palas był odpowiedzialny za wiele polskich Mistrzów Krajowych i mogą być postrzegane jako przebłaganie za utratę tylu gwiazd polskich arabów dekad wcześniej.

Rosjanie nadchodzą!

Amerykańscy hodowcy używali rosyjskie araby, jakby zostały przywiezione z Polski i zostały uznane za polskie araby. Naborr był jednym z takich rosyjskiego ogiera, który został sprzedany do Polski i ojcem wielu klaczy. Wiele późniejszych potomstwo zostały przywiezione do Stanów Zjednoczonych, i udał się do wygrania nagród krajowych. Oto dwa przykłady: * Gwalior, potrójna Reserve Czempion oraz * Aramus, który był dwukrotnie Czempion.

CHAMPIONS

Ed Tweed utorował drogę do akceptacji rosyjskich arabów kiedy importowanych, poprzez Anglii, grupa koni miał zakupionych w Polsce, które obejmowały kilka osób pochodzenia rosyjskiego. Tweed za * Orzeł był Czempion USA Racehorse i Top Ten Stallion. * Ojciec Orzeł był Pietuszok, rosyjski ogiera, który był znanym reproduktorem w Polsce.

Padrons Psyche jest ojcem linii Asuanu przez Mecenasa i on jest synem * Padron który wygrał 1982 Czempion Ogierów USA tytuł. Podczas * Padron został ojcem, na całym świecie, ponad sześćdziesiąt nagród państwowych, łączna liczba Padrons Psyche są prawdopodobnie przewyższy Jego ojciec tych.

Wpis zawdzięczamy domy piaseczno