krwiodawstwo epilepsja

krwiodawstwo epilepsja

paź 21

krwiodawstwo epilepsja

Ten ostatni Dzielnica jednak faktycznie zaczęła się w 1880 roku, kiedy West Virginia Środkowej i Pittsburgh kolejowy był rozważane r wąskotorową utwór, ale niemal natychmiast zdecydowała się zatrudnić coraz szerzej stosowane normalnotorowych, w celu zapewnienia dostępu do Allegheny Highlands 'obfity, dotychczas niewykorzystane zasoby, sam zapłonowe utworzenie kilku miast, włącznie z Davis, Thomas, Parsons i Elkins.

Węgla i Iron kolejowy, założona w 1899 roku w celu ułatwienia operacji rejestrowania, pochodzi w Elkins, nudny przez tunel pod Cheat Mountain i po golarek rozwidleniu rzeki Cheat i West Fork rzeki Greenbrier do Durbin, gdzie jest połączony z Chesapeake i Greenbrier Division Ohio Railroad. Chociaż budowa została ukończona w 1903 roku, nabycie przez Western Maryland jest z West Virginia Środkowej i Pittsburgh dopiero dwa lata później zaowocowało redesignation węgiel i żelazo kolejowego jako "Durbin podziału."

Elkins, położone przy ujściu rzeki z wiodących Creek i Tygart Valley, został nazwany na cześć inwestora i senator Stephen B. Elkins, który wraz z senatorem Henry Gassaway Davis, które walnie zarówno kolejowych i rozwoju miasta. Pochodzące służyć siły roboczej rzeczoznawca majątkowy Tarnowskie Góry potrzebnej do utrzymania i obsługi linii, rozszerzając miasto kiedyś opisywany sklepy konserwacji i stoczni frachtu "dzikie Mary", obszar rusztowania i zachodniego końca wielu operacjach węglowych, które przenoszone na zewnątrz od obszaru Elkins, wspierane przez 900-osobowy zespół.

Próg do jednych z najbogatszych drewna na świecie i zasobów naturalnych, a także węzeł komunikacyjny z Appalachów, stało się domem Davis i Elkins College i Davisa Graceland Inn letniej rezydencji, gdzie zaproszeni goście będą ucieczkę ciepła Washington i wilgotności w celu cieszyć się jego wyższą uniesieniem, lokalizacji chłodnicy-klimatycznych.
Wpis zawdzięczamy fizjoterapia Kraków