honorowe krwiodawstwo warszawa

Paź 08

Jedzenie prawo nie jest tak proste, jak to tylko jedzenie żywności, które są uważane za zdrowe. Musisz jeść zdrową żywność, które są dla danego typu.

Na przykład, jeśli jesteś Włochem, jeść tradycyjne włoskie potrawy. Spaghetti z sosem pomidorowym nie kwalifikuje. Makaron nie rosną na drzewach i pomidory są z obu Ameryk. Niech książki dr D’Adamo jest twoim przewodnikiem.

Każdy jednak może i powinno obniżyć rafinowanych węglowodanów. Cukier i mąka są wywołane przez człowieka składniki, a do niedawna, cukier był jeszcze zbyt drogie dla mas. Niestety, nie jest to już sprawa i te produkty po prostu nie są dla każdego typu.

Według Centrum Kontroli Chorób, 67% Amerykanów ma nadwagę lub otyłość. Praktycznie każdy nowoczesny choroba dzień może być związane z powrotem do ludzi, nie jeść prawo żywności dla ich krwi lub typu geno. Przypuszcza się, że istnieje tylko jedna choroba – komórki, które nie działają dobrze. Karmić swoje komórki składników odżywczych, które są dla nich, a nasze komórki zrobi resztę.

Tak więc, jeśli chcesz być zdrowy w przyszłości rozpocząć dzisiaj przez spożywanie pokarmów, że starożytni krewni jedli i idealnymi prowadnice w dół tej ścieżki są Eat odpowiedni dla Twojego typu i Geno Rodzaj diety, dr D’Adamo przez.

Jeff Cordeiro spędził lata badania jedzenia prawo za typ. Aby uzyskać więcej informacji na temat jedzenia prawo do wielu innych problemów zdrowotnych typu krwi i, proszę kliknąć tutaj. Jedz odpowiedni dla Twojego typu i Geno Rodzaj diety, dr D’Adamo przez dostępne są za pośrednictwem NewHealthBasics.com. Jeff jest ekspertem w dziedzinie zdrowia, trener fitness i właściciel NewHealthBasics.com – wspólny rozsądek stronie internetowej informacje na temat zdrowia z najnowszymi wiadomościami zdrowia, wyniki badań klinicznych, odpowiednich wskazówek żywieniowych i programy fitness.

Wpis zawdzięczamy