krwiodawstwo franciszkanska

krwiodawstwo franciszkanska

gru 01

krwiodawstwo franciszkanska

Od Teller do Talleah # 133; Zsa Zsa i jej siostry

To prowadzi nas z Teller do Talleah, z tą różnicą, że Teller był prawdziwy węgierski naukowiec, który udawał, że odgrywają rolę cudzoziemca # 133; natomiast Talleah to nazwa cudzoziemca od 1958 Króla B Sci-Fi Filmy, # 147; Królowa kosmosu # 148; # 133; nic innego chyba wystąpili najbardziej znanym węgierskim wśród Amerykanów, Zsa Zsa Gabor, który odgrywa rolę obcego naukowca! [Więcej o tej histerycznej filmu i jego histerycznych opinii poniżej.]

Oczywiście, czerwiec 1989 umieścić Węgrów na mapie dla wielu Amerykanów. Pogrzebu Imre Nagy, ogromnych tłumów, uroczystej ceremonii przed setkami tysięcy i publicznością telewizyjną, przełomowe wydarzenie w historii Węgier # 133; Nie, to był 16 czerwca 1989 nr 133; mam tu na myśli 14 czerwiec 1989, Zsa Zsa dzień uderzył z Beverly Hills policjanta, incydent, który od razu stał się pożywką dla każdego komika późno w nocy, a nawet dwa lata później był przedmiotem parodii udziałem aktorki w satyrycznej serii filmowej, Naga broń. Taki jest los Węgier i Węgrów w Stanach Zjednoczonych.

Były właściwie trzy siostry: Zsa Gabor Zsa, Ewa i Magda. Nie jestem pewien, czy powiedzieć małżeństwa lub rozwód pobiegł w rodzinie. Trzy siostry miał więcej małżeństw niż oni ważne role filmowe. Aby pożyczyć stronę z Dave Barry w innym kontekście (Dave Barry Spałem tutaj, Random House, 1989, str. 101), oto ostateczne przywieszki z trzech sióstr w Małżeństwa:

Finał (?) Gabor Siostra Małżeństwo Tabele

Zsa Zsa 9 * *** ****

Magda 6 **

Eva 5

* Trudno jest wiedzieć, jak dokładnie obliczyć Zsa Zsa # 146; s Całkowita liczba mężów # 133; od jak kiedyś ona odpowiedziała: # 147; Ilu mężów miałem? Masz na myśli poza moim # 148;

** Te liczby mogą mieć wpływ fakt, że zarówno Zsa Zsa i Magda justynaczowicka.pl/fotografia-dziecieca-krakow byli małżeństwem aktora angielskiego George Sanders, jeśli szesnaście lat od siebie.
Wpis zawdzięczamy Choroby nerek Kraków