krwiodawstwo ostrzeszow

krwiodawstwo ostrzeszow

gru 23

Precious - nagradzanego jednak także apalling

Kiedyś do krwi i wnętrzności filmu, który zarobił cię tak bardzo, że nie mógł znieść oglądania? Cóż, dla mnie - to było cenne. Tak wielu ludzi zostało uwielbiane przez tego filmu, że muszę go zobaczyć. Mam na myśli na jego data premiery została wydana jedynie tylko 18 ekran wykonany w kraju i ponad 1,8 miliona dolarów, więc to musiał być wielki prawo filmie?http://opakowania-wroclaw.pl/ ŹLE (więcej o tym za chwilę)

Niech mi tylko zacząć, mówiąc, że to będzie (i powinno być) nagradzany film. Fabuła, aktorstwo, a kierunek tego filmu były znakomite. To znaczy, Mo'Nique, która gra Precious "obraźliwych (co najmniej) matka Mary Lee Johnston był tak kuszący i wiarygodne to było przerażające. Heck Jestem naprawdę boi się kiedykolwiek spotkać ją osobiście! Grała tę rolę tak dobrze zapomniałbym była komikiem. Od pierwszej sceny, gdzie ustnie nadużywa Precious, aż do bezwarunkowych bicia, lekceważenie ludzkiego życia i braku moralności, aż do zabójcy kończącym gdzie odsłania prawdziwe paliwo, które utrzymuje jej nienawiść do jej córka dzieje jest niesamowite. Nienawidziłam jej cały film, ale patrząc wstecz na właśnie jej aktorstwo - to był wspaniały występ.

Precious - grany przez Gabourey Sidibe - to 16-letni nastolatek, które nie mogą czytać, jest jeszcze w szkole średniej, a jest w ciąży po raz drugi. Tak, wiem, kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że uznałem ją też - co próżniak. Niestety, po obejrzeniu tego filmu będziesz czuć się winny z tego wyroku, ponieważ, co cenne musiał przezwyciężyć poprzez jej życia to nic dziwnego, shes w jej sytuacji. Sadibe robi robotę zabójcy grając w tą reclusive dziewczynę - tak cicha, spokojna i ubić, że nie mają głosu. Ona mówi powoli i miękkie i kiedy chcesz jej zły shes nie, jeśli chcesz, żeby bronić się nie robi (no - nieważne nie chcę, aby rozdawać je w razie robisz zobaczyć film).
Wpis zawdzięczamy projekty wentylacji warszawa