krwiodawstwo przywileje

krwiodawstwo przywileje

gru 10

krwiodawstwo przywileje Sadibe naprawdę sprawia, że ??film wiarygodny - może dlatego, że jej nigdy nie widział jej odgrywać inną rolę, więc nie utknęłam porównywania, a może ona po prostu naprawdę połączyć - albo jak ona odgrywa nadużywane, odważnej i niezależnej nastolatka bardzo dobrze - zwłaszcza, jak ona zaczyna dojrzewać w kobietę, która jest moralnym, odpowiedzialny, i mobilizowanie.koncentrator tlenu serwis warszawa

Nie zapominajmy o tym pozostałych członków Allstar Cast - Lenny Kravitz odgrywa pielęgniarka John. On pomaga dostarczać Precious 'dziecko i rodzaj buduje relacje jako latarni moralnej za nią na co jest słuszne i co niewłaściwy - od swoich nawyków żywieniowych (nie wspominając już o Precious jest otyły?). Następna w kolejce jest Mariah Carrey - Przykro mi, że muszę to powiedzieć - WOW Nie wiedzą, jak sprawić, by jej brzydkie. Fuj! Przykro mi, że muszę zobaczyć ją w ten sposób. Jednak ona zabija go jako Precious "pracownik socjalny pani Wiess. Ona działa jak odległej troskliwego rysunku szlachetnych ponieważ chce dotrzeć do prawdy o tym, jak jej moms zostały nadużywania systemu. Precious otwiera się i atakuje pani Wiess z makabryczne historie kazirodztwo i nadużyć seksualnych. Nie wiem, co bym zrobił, jeśli kiedykolwiek w takiej sytuacji, ale czułem Carrey dobrą robotę w roli, a ja nigdy nie widział jej na wspaniałego piosenkarza w trakcie filmu.

Teraz - dlaczego nie polecam obejrzeniu wylicz składkę oc filmu ... to po prostu boli oglądać. Fabuła jest tak gwałtowne i krwawe - nie ze względu na krew i wnętrzności jak horrorów zostały ostatnio, ale w historii, który opowiadał o Childs życia. To jest po prostu trudne do oglądania, ponieważ czujesz się tak straszne dla dziecka przez cały czas i nie można pomóc, ale myślę, że inni będą za pośrednictwem tego właśnie teraz. Dla mnie, ten film powinien się skończyć z tekstem "pomoc" do jakiegoś [numer] do oddawania $ 3 dolary na "Pomoc dzieciom krzywdzonym" funduszu.Nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś chodzić do teatru i nie darować, aby pomóc dzieciom wydostać się z życia takiego.

Moja ocena - 4 gwiazdki dla niesamowitej aktorstwo w tym filmie, ale jak na moje zalecenie, aby przejść zobaczyć ten film - Dont! Zwłaszcza jeśli nie podoba ci się krew i wnętrzności, krwawe filmy, które są po prostu trudne do oglądania. Ten film może nie był torturowany, rozrywany części ciała, ale dręczyły duszę dziecka, że ??nawet nie wie, co to jest miłość - jest tak samo bolesne do oglądania.

Wpis zawdzięczamy