krwiodawstwo darmowe przejazdy

krwiodawstwo darmowe przejazdy

lip 29

krwiodawstwo darmowe przejazdy

Eating odpowiedni dla Twojej grupy krwi Przewodnik

Wszyscy wiemy, że tylko niektóre rodzaje krwi można oddać krew do innych grup krwi. Wiemy, że istnieją pewne rodzaje żywności, które jemy, które zgadzają się z nami i innych produktów, które nie robią. Wiemy również, że niektórzy ludzie są silnie uczulony na niektórych pokarmów. Książka Jedz dla danego typu, Dr Peter J. D'Adamo, ND, wyjaśnia, jak te rzeczy są połączone.

Zasadniczo, antygeny w naszej krwi reaguje negatywnie na pewne pokarmy, które mają cechy podobne do różnych grup krwi. Reakcje te mogą spowodować coś z małego rozstrój żołądka do reakcji alergicznych zagrażających życiu. Jeśli znasz swoją grupę krwi, ta książka poprowadzi Ci jakie pokarmy powinieneś jeść i jakie pokarmy prawdopodobnie nie są dla Ciebie.

Po czytałeś jeść prawo dla danego typu, należy również przeczytać jego kolejną książkę Geno Rodzaj potrawy. Ta książka podnosi gdzie jego pierwsza książka pozostawia się i łamie ludzi w bardziej konkretnych grup nazywa rodzaje Geno. Wzywam ich przodków typów, ale tak czy inaczej, określenie, jakiego typu jesteś i co należy jeść bazuje na którym wasi przodkowie ewoluowały.

Wydaje się, że to trwa mężczyznę około 10.000 lat, aby przystosować się do nowego środowiska. Zaledwie kilkaset lat temu, migracja do odległych krain było zbyt trudne lub zbyt kosztowne. Ludzie żyli w tej samej wsi lub małego miasteczka całe życie. Jedli to, co pochodzi z ich ziemi - żywność ich przodkowie jedli od tysięcy lat. Wprowadzenie nowych produktów spożywczych był powolny i stopniowy proces, który dał im czas na dostosowanie. To wszystko zmieniło się w ciągu ostatnich kilku stuleci.

Ameryka jest tyglem świata. W ciągu zaledwie kilkuset lat, ludzie z każdego zakątka globu które wyemigrowały do ??Stanów Zjednoczonych. Z nowoczesnych praktyk rolnych i metod wysyłki, potrawy z całego świata są http://www.metalware.pl/ teraz również tak blisko jak w supermarkecie.
Wpis zawdzięczamy https://mocbalansu.pl/jak-pracuje/