krwiodawstwo definicja

krwiodawstwo definicja

gru 09
krwiodawstwo definicja

The New Tygart Flyer Rail Journey

Kołysany przez grzbiety zielonym dywanem, fala-przypominające tworzących Tygart Valley, Elkins, położony w West Virginia Highlands, reprezentuje down-home Amerykę. Od historycznego, czerwonej cegły zajezdni kolejowej, dwie ledwo widoczne, żwir, osadzone utworów rozciągnąć poza miastem, ich kierunku wskazanym przez most dźwigara-przypominające prowadzenie, a po prawej, z nich.

Dumnie i potężnie prowadzeni przez czarną liczbą Western Maryland 82 i ciemno-niebieskie numer 6641 silników wysokoprężnych Baltimore i Ohio, dopełnieniem sześć samochodów obejmujący późno Maj New Tygart Flyer stał gotowy na szczycie smukłych szynach obok zajezdni 1908 lokomotyw nucąc z głębokim, gardłowym, podróż-anticipatory wibracji na gorąco, moc niebiesko rano. Pasażerowie, którzy w większości składała się z grupami autobusowych zdeponowane szkolnych, stopniowo zatłoczone z czerwonej cegły, platformy utwór poziomie jak słońce i temperatura wzrosło wyższy. Trenerzy stali Pullman, wewnętrznie klimatyzowane, zwabieni tłum wewnątrz ciągu Leczenie depresji 1045 pokład, pasażerowie recollecting na mniejsze grupy, ponieważ ciążyła ku przypisanych swoich samochodach.

krwiodawstwo definicja

Chociaż fizyczna podróż Kolej za zostały zaplanowane do odejścia w 1100 roku, jego historyczny zaczął ponad sto lat temu, w 1880 roku, a "Western Maryland" i "Baltimore and Ohio" koleje, nazwy wyświetlane przez dotychczasowych silników, miał grał kluczową rolę w nim.

Głównie ciągnięcia ładunków i węgla, wraz z ograniczoną obsługi pasażerów, Western Maryland Railway sam, którego linia wiązała się sześcioletni okres na rozpoczęcie budowy w 1906 roku, służył w trzech stanach Maryland, Zachodniej Wirginii i Pensylwanii, z dwóch głównych podziałów torowych : the Connellsville Dzielnica, angażując głównie wschodnim i zachodnim przepływów ruchu towarowego, połączone Cumberland, Maryland, w Connellsville, Pensylwania, natomiast Thomas podziałowe, również pochodzący z Cumberland, gwintowane swoją drogę przez gęsto zalesione, elektrowniach węglowych i drewna bogatych Zachodu Virginia do Elkins.

Wpis zawdzięczamy http://www.kamipak.pl/