krwiodawstwo jastrzebie

Sty 13

Piłkarzy – urodzony w jednym kraju i grając dla Innym

Jeśli w niektórych przypadkach gracze mają emocjonalne połączenie do kraju, do którego zostali naturalizowany, w innych przypadkach, które już nie dzieje.

W czasie, gdy nie jest to całkiem normalne dla klubów piłkarskich do pola piłkarzy z zagranicy, kluby jak Athletic Bilbao z Hiszpanii i Hrvatski Dragovoljac w Chorwacji, iść pod prąd w ich naciskiem na Fielding tylko lokalnych graczy.http://www.skinlogica.pl/depilacja-laserowa

Jednak, jeśli chodzi o większość drużyn narodowych, akceptacja zagranicznych graczy jest postrzegana inaczej, kiedy to odtwarzacz, który można określić tylko jako obywateli w bardzo luźnym sensie.

Jednak to nie jest nowym trendem w rzeczywistości praktyka trwała już przed II wojną światową, jak w przypadku niemieckiego zespołu, który wchłonął najlepszych austriackich zawodników i nawet zmuszony Ernest Wilimowski Polski w ich składzie w czasie okupacji Polski ,

Przed MŚ 1934, Włochy naturalizowany szereg fantastycznych Południowej Amerykanów włoskiego pochodzenia, jak Demaria, Orsi, Monti i Guaita, który pomógł w „Azzurri” wygrać Puchar Świata przeciwko Czechosłowacji.

Ferenc Puskas stał obywatel hiszpański po krwawej inwazji sowieckiej na Węgrzech w 1956 roku Hiszpania dała paszporty do innego węgierskiego Ladislav Kubala, a także argentyńskiego narodowego Alfredo Di Stefano, który był włoskiego pochodzenia. Niedawno Donato Silva z Brazylii reprezentowane Hiszpanów.

Picking naturalizowanych graczy do drużyn narodowych nie zna granic.

Puchar Świata 2010 w RPA będzie miał wielu graczy, które urodziły się w jednym kraju, ale zdecydował się reprezentować innego. W wielu przypadkach są one pochodziły z dawnych kolonii, to sytuacja dość powszechne we francuskim zespole, który zdobył ich tylko tytuł mistrza świata z cennej pomocy graczy urodzonych w byłych terytoriach francuskich.

Wpis zawdzięczamy