krwiodawstwo miedzyrzecz

krwiodawstwo miedzyrzecz

gru 03

krwiodawstwo miedzyrzecz Poszczególne programy są wykonywane przez trenerów zewnętrznych. Preferowane są trenerzy z doświadczeniem praktycznym sprzedaży. Są bardziej przekonujące niż czystych teoretyków, mają wyczucie rynku i przynieść więcej pomysłów. Aby zatrzymać Zerwanie ścięgna Achillesa Żary oznaki odkształcenia nowych trenerów są wielokrotnie użytkowane.

Jakie metody treningu? Techniki są używane, które stymulują dystrybutorów do wzięcia czynnego udziału: RPG, nagrań wideo, bezpośredniej obserwacji. Co okazało się nieskuteczne, a więc została odrzucona jest nudna. Porównanie pomiędzy "przeszkoleni" i dystrybutorów "przeszkolonych" pozwala na wnioski co do powodzenia szkolenia.

Wyniki monitoringu: Firma stale porównuje wyniki sprzedażowe przeszkolonych i przeszkolonych dystrybutorów wykorzystaniem wskaźników: obroty na wizyty klienta, udział w rynku, nowe produkty, jak udział w obrocie i stracił stopę kolejności (akcji zamówień, które nie mają być osiągnięte).

Konkretne propozycje dotyczące poprawy procedur szkoleniowych są przekładane na praktykę od razu i natychmiast rozpoznane wady są wyeliminowane, tak aby zagwarantować sukces szkolenia.

Kontynuacja szkolenia Nie wystarczy zaprosić partnera dystrybucyjnego do szkolenia raz, a potem po prostu "przejechać go". Dlatego producent również ich dystrybutorów na własny program monitorowania i szkoleń w zakresie zarządzania Minded Nadzoru (MMS). MMS umożliwia dystrybutorów do przeprowadzenia własnych sprzedaży szkolenia dla sprzedawców i ich monitorowania swoich wyników.

Wpis zawdzięczamy www.ubezpieczeniepojazdu.com