krwiodawstwo inowroclaw

krwiodawstwo inowroclaw

lis 10

krwiodawstwo inowroclaw

O "Nie, nie może mieć drugą porcję."

O "Nie, nie możesz jeść lody na obiad."

O "Nie, nie można mieć sody z posiłku."

O "Nie, nie może mieć jazdy samochodem na róg."

O "No nie można oglądać już żadnego więcej telewizji."

Zostań zwolennikiem zdrowej żywności w szkołach

Jako rodzic masz jakieś wpływy na to, co dzieci jedzą w szkole.ile za oc samochodu Oczywiście, można spakować swój worek obiad z pożywne, ale jeśli nie pożywne są oferowane do sprzedaży dla wszystkich innych dzieci, to będzie trudne dla wielu młodych ludzi, aby oprzeć dumpingu ich domowy cały wegetariańskie pszenicy okład na Twinkie. Z tego powodu wiele grup macierzyste zostały wprowadzone zmiany w sposobie przygotowywania żywności w ich stołówkach szkolnych. Pobranie próbek z tych działań to:

Owies Akademię obietnicę w Nowym Jorku, wszystkie posiłki serwowane w stołówce są gotowane od zera, a menu (w dużym stopniu dotowane przez prywatnych darowizn) zawiera teraz dania jak indyka lasagne z boku świeżych cukinii.

OIN Santa Monica w Kalifornii., jest tam bar sałatkowy w każdej szkole w dzielnicy, z produktów sprowadzanych z rynku lokalnego rolnika.

Owies Grady High School, na zewnątrz Atlanty, student ciała prezydenta, wegetarianka, przekonał firmę, która prowadzi do stołówki, aby zapewnić smażyć tofu wymieszać, burgery warzywne i hummus.

OIN Irvington, N.Y., grupa zaangażowanych rodziców ustanowić No Junk Food Week, gdzie wszystkie niezdrowe jedzenie zostało usunięte z kafeterii i zastąpione oferty z lokalnego szefa nazwie Sushi Mike i darowizny od najbliższej Trader Joe.

Ponieważ jednym z głównych źródeł tłuszczu i cukru w ??diecie dziecka pochodzi z obiadów szkolnych, można zacząć walkę o zdrowie swojego dziecka poprzez rozmowy z administratorów szkół o zgrywania z automatów z przekąskami ładunkiem i usuwanie wysokokaloryczne, o wysokiej zawartości tłuszczu potrawy z menu.Że sam pomogą wiele dzieci oprzeć się pokusom, które psują nawet najlepsze intencje.

Czy łatwo jest utrzymać nasze dzieci wykończenia i pasuje żyjąc w fast-food, wysokokaloryczne świecie? Nie, wcale nie. Ale to dlaczego nasze dzieci nie mogą zrobić to sam. Muszą naszym kierownictwem, wsparcie i przykład, aby pomóc im nawiązać osiedle domków pod warszawą nawyków, które doprowadzą do zdrowego i długiego życia.

Wpis zawdzięczamy