krwiodawstwo jakie badania

krwiodawstwo jakie badania

paź 12
krwiodawstwo jakie badania

Zsa Zsa nr 146; s filmowa kariera została podsumowana przez krytyka filmowego internetowym # 147; dekoracje weselne bielsko biała Jabootu # 148; następująco:

Niestety, pani Gabor nr 146; s Hollywood kariery okazała się znacznie mniej epicki [niż jej życia małżeńskiego lub run-in z prawem].sesja noworodkowa kraków W John Huston # 146; s 1952 Moulin Rouge, Zsa Zsa grał w śmiałym posunięciem, euro-seksbomba naprzeciwko Jose Ferrer # 146; s Toulouse-Lautrec. W następnym roku ukazał się w rolę drugoplanową w musicalu Lili, która zagrała z niepowiązanych ale podobnie monikered Mel Ferrer. Stamtąd jednak, że to wszystko z górki. Jej główne role obejmowały kilka bawić bliźniaki (!!) w zabawne brzmiące szpiegostwo Meller Dziewczyna na Kremlu. W przypadku # 146; re zastanawiasz, jedno z bliźniąt [jest] Stalin # 146; s kochanką (!!), a drugi szpiegiem działa przeciwko Sowietom. Zsa Zsa miał również udział w bitową Orson Welles # 146; Touch of Evil. (Http://www.jabootu.com/queen.htm)

krwiodawstwo jakie badania

Ale może # 147; Jabootu # 148; jest zbyt pochopne i powierzchowne w ocenie Pani Gabor # 146; s kariery. Może mamy lekceważyć Zsa Zsa # 146; s ról w filmie i telewizji. Na przykład, Zsa Zsa nie opowiadał, jak lubiła grać rolę # 147; szpiegiem # 148; kiedy wystąpił gościnnie w serialu Batman jako Minerva, właściciel salonu urody, którego suszarki mógł odczytać umysły (mężczyzna) klientów. Czy epizod może umiejętne alegorią o tym, jak państwo totalitarne wykorzystuje najbardziej banalne i wywrotowe środki podpatrywanie życia jego mieszkańców? (Było # 147; łepak # 148; komunistą Działka aby Amerykanie głupków? Dostroić się następnym razem, tak samo Battime, sama Batchannel # 133;)

Dowody na taki, bardziej oświecony, rewizjonistycznych widzenia pochodzi z filmu 1958 # 147; Królowa kosmosu, # 148; Zsa Zsa w którym odgrywa Talleah, cudzoziemiec naukowca, który prowadzi kobiety z Wenus przed sadystyczny, zniekształcone Królowa Yllana, oszczędzając w ten sposób jest załoga lotnicza ludzi z Ziemi, którego Yllana został okrutnie uwięzionych.
Wpis zawdzięczamy