krwiodawstwo krotoszyn

krwiodawstwo krotoszyn

lis 23

krwiodawstwo krotoszyn

Pisk, wijąca łańcuch samochodów stalowych, naśladując ich, silniki rodzicielskich życiu zapewniając jakoś wyglądał nieskończenie pośród gór, postępuje jak nić przez ucho igielne, nad ścieżką veritably połknięty przez drzewo dywanem szczyty górujące nad nimi , Hamowanie do indeksowania w 1230 roku, a równolegle do torów bocznicy 4200 stóp na milepost 42,6, New Tygart Flyer aresztowano jego ruch, dwa silniki wysokoprężne odłączeniu od samochodu salonu i zaokrąglenie do pociągu aby ponownie się jako popychacze.

Sam samochód udojowe, nie zasłonięte przez lokomotywy, a teraz stał się ołów trener, negocjowanie wysokie łóżko drogowego, którego kamienna stromo pod kątem w dół. Ostateczna pisk, zastąpiony przez grzmiący ryk tylko natura może ironicznie zostały European Single Electronic Format wykonane, wskazane przybycia milepost 50,6 a wysoka Falls oszukują końca Nowego Tygart Flyer za zanim to później wznowić swoją podróż powrotną. Wylewanie, jak Herkulesowy wielkości kurek białego, unharnassed energetyka, 18-metrowej wysokości, 150-metrowej szerokości, w kształcie podkowy wodospad transmitowane na płaskiej etapie skale do basenu zbiorczego pod nim, a stamtąd do golarek Fork rzeki Cheat.

Zadaszony, drewniany podest, który był ledwie wystarczająco długo, aby rozciągnąć pomiędzy kilkoma rzędami siedzeń jednym autokarem, w jakiś sposób reprezentowane związek z ludzkością, a kręty tor na 33 stopni w kierunku zielonych granicach lasu izolującej służył jako droga do linkujące. Powietrze prowadzone niewyczerpane spray pachnącą roślinnością i fal dźwiękowych teraz-lekkim pędzącej wody. Szara Salon samochodowy, obecnie jako ostatni w łańcuchu, była widoczna z lewej strony i stanowiły środki, za pomocą których linkujące ludzkość prowadzone, ostatnią deską ratunku kute raz dziennie w okresie letnim i tylko w czyjejś wyobraźni w czasie zimy.

Wpis zawdzięczamy