krwiodawstwo myslenice

krwiodawstwo myslenice

sty 18

krwiodawstwo myslenice nawet jeśli to tylko na jeden dzień ... albo pół dnia. Chodzi o to, by podbić coś, czego normalnie poddawać się. Znowu ... to nie musi być wydarzeniem zmieniającym się świecie. Jako przykład, Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, kiedy wstaję jest lekki papieros iw dół na kawę (mieszkam na obu ... I used to be łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia A + krwi ...koszt dotarcia do hiszpanii Teraz jestem po prostu 100% Kolumbijczyk). Tak więc, kiedy muszę zakwestionować siebie ... I pominąć kawę i papierosa i wypić butelkę wody zamiast. Wierz mi, mój umysł i ciało nie są zadowoleni z tego ... ale mówię sobie, że "Piekło, mogę czekać godzinę i pół zajmuje mi dostać się do pracy przed mam ten pierwszy kawę ... i to na pewno nie zrobi mi krzywdy wstrzymać się od tego papierosa, aż mój pierwszy pobyt. " To nie jest niemożliwe, cel ... Nie pytam się rzucić w całości (choć byłoby to dobra rzecz), ja tylko pytam się wykonywać trochę większą kontrolę nad moim życiem niż normalnie. A kiedy uda czuję się osiągnąć coś ... i że reszta dnia ma większy potencjał.

Mam nadzieję, że nie palę, (ja na pewno nie opowiada, że), ale jestem pewien, że są małe rzeczy w swojej codziennej rutyny, które można ustawić zabytków na pokonanie ... i nawet jeśli tylko na chwilę , Sukces, nie ważne jak małe, to sukces.

krwiodawstwo myslenice

Najważniejsze jest to ... istnieją sposoby zmieniać swoje życie i kontrolowania swoich emocji, które rzeczywiście mogą poczuć się lepiej o siebie nie żądając, aby odkrywać siebie od podstaw. Wydaje się zbyt łatwo i zbyt wiele cliché, Aby powiedzieć, że wewnątrz siebie znajdują się odpowiedzi na niektóre z problemów. Ale prawda jest taka ... niektóre odpowiedzi są naprawdę istnieje. Spójrz do środka i zobaczyć, czy to nie jest prawdą.

krwiodawstwo myslenice

(C) 2008 Thomas A. Bradley

Thomas A. Bradley

Wpis zawdzięczamy