Paź 28

krwiodawstwo rzeznicza

Jest nieco pocieszające pamiętać, że okołomenopauzalnym jest tylko faza, że ??wszystkie te objawy są przejściowe. Dla większości kobiet potrwa dwa lub trzy lata, choć dla niektórych to trwa tak długo, jak 10 lub 12 lat.

Ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie kobiety potrzebują regularnych badań, czy są one miesiączkować.

domy z bali całoroczne

Chociaż Menopauza nie można zapobiec, ale można było podjąć kroki w celu zmniejszenia objawów.

Radzenie sobie z objawami menopauzy

Porozmawiaj z lekarzem o hormonalnej terapii zastępczej

Hormonalna terapia wymienić inaczej nazywany HRT jest branie syntetycznego estrogenu lub oba estrogenu i progesteronu syntetycznego znany również jako metoda progestin.This pomoże w

Redukcja gorąca

Ulga suchości pochwy

powolna utrata masy kostnej

Zwalnia się z wahaniami nastroju i depresji

Najnowsze badania zwraca uwagę na fakt, że choć HTZ pomaga w kontroli i skutecznego zarządzania objawy menopauzy to narazić jednego do kilku badaniach stwierdzono, że zdrowie problems.The kobiet na hormonalnej terapii zastępczej skojarzonej estrogenowo progestagen (Prempro) miały:

O 41% wzrost udarów

O 29% wzrost zawałów serca

o 100% wzrost szybkości zakrzepów

O 22% wzrost ogólnej choroby sercowo naczyniowej

O 24% wzrost raka piersi

o 100% wzrost szybkości Choroba Alzheimera (u kobiet powyżej 65 roku życia)

Z tego powodu, należy skonsultować się z lekarzem na temat zalet i wad HTZ. Jeśli masz pewne warunki zdrowotne, nie będzie kandydatem do HTZ. Niektóre z tych warunków obejmują:

Raka piersi i macicy

Udar mózgu lub zawał serca

Historia zakrzepów

Choroba wątroby

W niektórych przypadkach, alternatywne leki mogą być podjęte w celu wzmocnienia kości i traktować innych problemów związanych z menopauzą.

Nazywam się Abayomi Aje, jestem 21 rok (będzie 22 grudnia 26) Nigeryjczyka, który jest pasjonatem blogów i pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych poprzez badania, osobistych doświadczeń i wywiady.Mieszkam od dochodów z adsense, a także od darowizny podjętej na mojej stronie. Twój komentarz mile widziane są wysokie, są motywacją muszę nadal pomagać ludziom i można aslo użyć przycisku datek na moim miejscu by dać trochę do moich badań i moje utrzymanie. Dzięki za czytanie nadzieję, do zobaczenia na szczycie.

Wpis zawdzięczamy kasety-kominkowe.com