krwiodawstwo bialystok

krwiodawstwo bialystok

lis 17

krwiodawstwo bialystok

* Pristan (Asuan x Palmira), był pierwszym rosyjskim Arabian stać National Winner. Zdobyła pierwszej dziesiątce w klasie mistrzowskiej 1979 klaczy. Kolejna rosyjska Arabian dokonywania imponujący debiut * Muscat. Imponował sędziów i wygrał zbiorową serce tłumu w Scottsdale, jednocześnie wygrywając ogiera Championship. To był pierwszy krok w kierunku 1980 "Triple Crown", wtedy kiedy zdobył także tytuły w USA i Kanadzie National Championship.Podnośniki KLT Rosyjskie linie Arabian zrobił duży krok w kierunku oficjalnego uznania, gdy produkowane taką chorążym.

Powstanie Arabian ROSYJSKIEJ

Wielu mistrzów pojawiły się od Tierska, udowadniając, że rosyjski program hodowlany odniósł sukces w produkcji zwierząt, które są nie tylko sportowiec, ale również miłe dla oka. Hodowcy na całym świecie będą w dalszym ciągu domagają się unikalnym połączeniem cech znalezionego w rosyjskiej Arabskiego.

Randy Meyer, wraz ze swoją rodziną, są dobrze zachowane hodowców z wysokiej jakości, piękne czystej krwi koni arabskich w swoim jakie ubezpieczenie samochodu wybrać gospodarstwie, dąb czerwony Arabians. Zwykle mają one wysoką jakość konie arabskie na sprzedaż w każdym czasie.

Wpis zawdzięczamy