krwiodawstwo szczecinek

krwiodawstwo szczecinek

sie 05
krwiodawstwo szczecinek

Rosyjskie araby - ich upadek i na powstanie

NOBILITY obalony

Rosyjskie araby były hodowane przez carów i szlachty w 17 wieku i obejmował znaczną część stajni Katarzyny Wielkiej za 1772 r Wiele cennych zwierząt przyniósł do domu z Bliskiego Wschodu w 1889 roku hrabia Orłow był jednym z pierwszych szlachty do prowadzenia hodowli czystej krwi, w wyniku czego Kłusak Orłowski.kwiaciarnia warszawa Mesaoud, gwiazda ogierem Crabbet Park Stud, został zakupiony przez hrabiego Stroganov i doprowadzony do Rosji. Niestety, co to jest ubezpieczenie oc rewolucja rosyjska była okrutna dla arystokratów wszelkiego rodzaju, a większość z czystej krwi arabów zginęło obok rosyjskiej szlachty, która ich własnością.

Tierska STUD

Jak tylko rewolucyjny zapał ucichł, nowy rząd proletariat zaczął farmę hodowlaną w dawnej posiadłości hrabiego Stroganowa użytkownika. Tierska Stud, ale jego start przy zakupie ogiera, Kann, a sześć klaczy z Francji. Były wyścigi typu Arabians z mocnymi nogami i były znane jako "pod górę" koni, ponieważ były one wyższe w kłębie, niż były w zadzie. Potomstwo Kann były znane ze swoich umiejętności sportowe i zdominowana wyścigów. Linia Kann jest widoczne poprzez jego syna Korej, którzy w trakcie swojej 13-letniej panowania w Tierska, spłodził ponad 200 źrebiąt.

krwiodawstwo szczecinek

WPŁYW Crabbet

W 1936 roku zakup dwudziestu pięciu koni ze stadniny Crabbet Park przyczynił elegancję i piękno rosyjskiej linii arabskich. Gwiazda ogier w tym zakup był Naseem, syn legendarnego Skowronka. Przez następne 17 lat, Nasseem był ważnym reproduktorem i zyskał światowe wpływy poprzez ujemny, a wnukowie salon kosmetyczny i Nabor. Klacze Crabbet również przeszedł pomyślnie z francuską linię do produkcji wielu wybitne potomstwo.

Boon w najgorszych czasach

Zważywszy, że wybuch II wojny światowej zadał poważny cios dla arabskich programów hodowlanych na całym świecie, okazała się dobrodziejstwem dla rosyjskiej Arabskiego.
Wpis zawdzięczamy