krwiodawstwo ekipy wyjazdowe

krwiodawstwo ekipy wyjazdowe

lis 19

krwiodawstwo ekipy wyjazdowe

# 147; # 148 ;: Honky węgierskie korzenie rasowej epitet

Mówiąc o węgierskim (-American) # 147; klasa robotnicza # 148; w okolicach Chicago. Według wpisu na wikipedii: Honky, Honkey lub Honkie amerykański łuk rasowych dla rasy białej, zwykle stosowane do mężczyzn. Słowo # 147; Honky # 148; jako pejoratywne dla rasy białej pochodzi od "bohunk" i "kromka".antykorozja betonu Warszawa Na początku 1900 # 146; s, były uwłaczające warunki dla czeska, węgierskiej i polskiej emigracji. Według Roberta Hendrickson, autor Encyklopedii Słowa i frazy Origins czarni robotnicy w Chicago mięsa oraz mleka roślin podniósł termin od białych robotników i zaczął jej stosowania ogólnie do wszystkich osób rasy kaukaskiej.

Honky, później został przyjęty jako pejoratywnym rozumieniu białym, w 1967 roku przez czarnych bojowników obrębie SNCC poszukujących obalanie dla czarnucha okresie. Osiedlili się na znanym słowem czuli było lekceważące do niektórych Amerykanów pochodzenia europejskiego; hunkie czyli Amerykanin węgierskiego pochodzenia słowiańskiego lub.

W serialu animowanym Simpsonowie Homer Simpson lubi mówić, gdy coś pójdzie nie tak, szczególnie w elektrowni jądrowej w którym pracuje, # 147; zrzucić winę na Tibor, facet, który nie robi # 146; t. Po angielsku # 148; Można sobie wyobrazić, że jest to coś w rodzaju wewnętrznej żart wśród twórców Simpsonów, ponieważ głównym rysownikiem Gabor Csupo jest węgierski (podobno Hank Azaria # 146; s znaków dr Nick Riviera, lekarz szarlatan, ma być parodią Ricky Ricardo na # 147; I Love Lucy # 148; # 151; # 147; Cześć e-ver-y-bo-dy # 148; # 151; a współpracownicy po prostu zakłada on drwi z Gabor. Osobiście zawsze myślał, że brzmi to dziwnie, jak Andrei Codrescu na NPR # 133;) Zgodnie z internetowym miejskiego słownika slangu, # 147; zrzucić winę na # 133; Tibor # 148; weszła przynajmniej jakiś marginalny popularny dyskurs jako skrót do obwiniania cudzoziemiec # 151; w ten sposób w utrzymaniu być może nieumyślnie, z korzeniami # 147; # 148 ;: Honky

Tibor jest ktoś w biurze kogo winić, kiedy masz zrobić coś głupiego, nielegalne lub niemoralne. Zazwyczaj osoba jest ktoś, kto nie może bronić samym sobą. Szczególnie skuteczna, gdy Tibor nie może mówić po angielsku. # 147; Musisz skakać uchwyt. Ten idiota, Tibor, zagubiony klucz # 148.;

Richard Andrew Hall posiada tytuł doktora politologii z Uniwersytetu Indiana (1997), gdzie koncentruje się na studia Europy Środkowo-Wschodniej. Jest autorem artykułów na temat Rumunii, Węgier, nacjonalizmu i Europy Środkowo-Wschodniej w ogóle, w czasopismach naukowych, a ostatnio w Internecie.


Wpis zawdzięczamy Auto szkoła Łódź