krwiodawstwo pabianice

krwiodawstwo pabianice

sie 12
krwiodawstwo pabianice

Uderzenia gorąca są nagłe fale ciepła ciała, zazwyczaj w obrębie twarzy lub piersi. Te problemy mogą towarzyszyć uderzenia gorąca, kołatanie serca, pocenie się, dreszcze i poty nocne. Uderzenia gorąca są spowodowane w kontroli temperatury ciała.

5.Intercourse problemy

Suchość pochwy i tkanek mniej elastyczne są powszechne objawy, ze względu na efekt zmniejszonego poziomu estrogenu.https://uzuzanny.pl/branches/apartamenty-w-sopocie/ Suchość pochwy może powodować ból i podrażnienia podczas stosunku. Zainteresowanie współżycia może odmówić oraz wymóg, aby uzyskać więcej stymulacji, aby osiągnąć orgazm jest również bardzo często. Smary pochwy może uczynić stosunki mniej bolesne.

6. problem uśpienia

Wiele kobiet ma problemy ze snem w pewnym momencie w czasie menopauzy. Możesz mieć problemy z zasypianiem lub nawet częściej może budzisz się w środku nocy i masz problem opadnięciu śpi. Innym częstym objawem menopauzy jest znany jako nocne poty. Możesz obudzić w nocy pokryte potu. To nic, aby być zaniepokojony, ponieważ jest po prostu hormony powodują swoje ciało, aby się rozgrzać i naturalną reakcją na nadmierne ciepło jest się pocić, które mogą być stosowane przez dreszcze.

Okołomenopauzalnym może rozpocząć się już w 35. Zaczyna się około dwa lata wcześniej dla kobiet, które palą niż w przypadku kobiet, które nie. Czas nie jest związany na rasę, klasę, ciąża, karmienie piersią, wzorce płodności, pigułki antykoncepcyjne, wzrost, wiek menarche (pierwszego okresu) lub wiek, w ostatnim okresie ciąży.

Średni wiek menopauzy wynosi 51. Jeśli menopauza zostanie osiągnięty w sposób naturalny lub chirurgicznie przed osiągnięciem wieku 40 lat, nazywa się to wczesna menopauza.

Poziomy estrogenu spadnie bardzo gwałtownie podczas menopauzy chirurgiczne, zwłaszcza, gdy oba jajniki są usuwane w tym samym czasie. To często nasila warunki związane z menopauzą i może prowadzić do poważnych zmian fizycznych i emocjonalnych, w tym depresji.

Wpis zawdzięczamy