krwiodawstwo czechowice

krwiodawstwo czechowice

wrz 11

krwiodawstwo czechowice

Otyłość - To czas, by nasza miłość do akcji

Wszyscy jesteśmy bardzo zmęczony słuchaniem o otyłości u dzieci. Najnowsze newsów Trener personalny metamorfozy mówi nam w kółko, że:

Numer OTHE dzieci sklasyfikowanych jako otyłych podwoiła się w ciągu ostatnich dwóch dekad.

oOne piąte dziecko będzie otyłe.https://www.domkibalos.pl/cennik-balos-karwia/

Numer OTHE amerykańskich dzieci mających chirurgii otyłości potroiła się w ciągu ostatnich lat.

oNow że otyłość wieku dziecięcego jest uważany epidemia schorzenia dorosłych są obecnie coraz częściej u dzieci, w tym choroby serca, cukrzycy, nadciśnienia i wysokiego ciśnienia krwi.

krwiodawstwo czechowice

Są to zaskakujące statystyki, ale niestety niewielu z nas słucha już. Słyszeliśmy to złe wiadomości tak często, że staliśmy się zdrętwiałe z powagi sytuacji, że eksperci przewidują, uczyni to pokolenie pierwszy mają krótszą żywotność niż ich rodzice.

Warto więc przestać mówić o tym i coś z tym zrobić. Ale od czego zacząć?

Kto jest winny?

Spójrzmy na przyczynę i rozpocząć tam. W typowej grze winy możemy wskazać palcem w wielu kierunkach:

ØFast food: amerykańskie dzieci jedzą posiłek fast-food jeden na 3 dni.

krwiodawstwo czechowice

Øobiady szkolne: Jeden na pięciu szkół publicznych w USA sprzedaje markowe fast food w stołówce, a tylko jeden z tych cheeseburgery to 590 kalorii.

ØRząd: Aby zrównoważyć budżet i zwiększyć czas instruktażowe, tablice szkolne całym kraju rezygnacji z wgłębieniem i upuszczanie ed Phys.

ØWiek elektroniczna: gry wideo, telewizory, komputery i iPody zapewnić dzieciom wewnątrz i nieruchome.

Wszystko to prawda, ale obwinianie restauracji, szkół, rząd i elektronicznych gadżetów nie pomoże naszym dzieciom. Zamiast tego, to jest czas dla nas, jako rodziców, aby umieścić miłość do działania i wziąć pełną odpowiedzialność za zdrowie naszych dzieci.

Oto kilka nakazów i zakazów, które pomogą Ci dokonać zmiany diety i stylu życia, który będzie włączyć te statystyki się i dać swoim dzieciom fundament długie, zdrowe życie.

Wpis zawdzięczamy