krwiodawstwo andrychow

krwiodawstwo andrychow

paź 16

krwiodawstwo andrychow

Szpiedzy z Warszawa-prawdziwa historia

Szpiedzy w Warszawie jest oparty na powieści Alan Furst i gwiazdy David Tennant jako pułkownik Jean-Francois Mercier, Janet Montgomery jako Anna Skarbek i Marcin Dorociński jako Antoni Pakulski. Jest to BBC, TVP1 (Polska), ARTE (Francja) koprodukcja.

Ostrzeżenie: moja opinia zawiera spoilery

The Story

Szpiedzy w Warszawie mieści się w sezonie 1938/39 w Polsce, chociaż bohaterowie częste wyjazdy do Paryża i Niemiec. David Tennant gra Mercier, francuski szpieg w ścisłej współpracy z polskim odkryć niemieckie plany inwazji w Polsce iw jego własnym kraju. Janet Montgomery odgrywa rozładunek wagonów Anna, Liga Narodów pracownika, który spełnia Mercier kiedy potrzebuje kogoś do podjęcia do odbioru dyplomatycznego. Wchodzą one w miłości, ale Anna jest już dzienny z rosyjskiego emigracyjnego pisarza i francuskiej ambasady traktują ją jako zagrożenie bezpieczeństwa.

Po obserwacji manewrów niemieckich czołgów, Mercier staje się przekonanie, że są one zdolne do manewrowania swoje siły przez lasy Ardenów (które oczywiście nie podczas upadku Gelb, nazistowska inwazja Francji), ale ktoś słuchają? Jedynymi ludźmi, którzy wydają się chce pomóc to rozpaczliwe Polacy (uosobieniem Polski oficer wywiadu Antoni Pakulski), jeden pół-emeryturze Francuski generał i kilka brytyjskich dyplomatów w Paryżu, którzy przechodzą ostrzeżenia Merciera na Winstona Churchilla. Plany frustrujące Mercier są Niemiecki wywiad, wywiad sowiecki, wiele zabójcy i podwójni agenci, a nawet jego właśni przełożeni.

Anny pisarzem chłopak deportowany do ZSRR (i prawdopodobnie do jego śmierci) z inicjatywy francuskiej ambasady. Obwinia Mercier i odcina go. On stara się iść dalej, ale trudno jest żyć bez niej. Staje się jasne, że Niemcy i Sowieci są uruchomione pierścienie wokół niego. Ostatecznie jak Niemcy opanowane Polska ma jedną ostatnią misję, aby pomóc Polakom i skazane szansę odkupić się z Anna powstaje.

Wpis zawdzięczamy https://topmarketing.com.pl/oferta/konfekcjonowanie-i-pakowanie-produktow/