krwiodawstwo lubliniec

krwiodawstwo lubliniec

wrz 08

krwiodawstwo lubliniec

Trzy proste sposoby, aby poczuć się lepiej o siebie

Zdarza się, że bez względu na to, jak nasze pozytywne nastawienie są w ogóle, wszyscy możemy paść ofiarą do poczucia uwięziony niektórych negatywnych uczuć ... zwłaszcza o sobie. To wszystko jest zbyt proste, by poczuć, że nie jesteśmy "wystarczająco dobre", albo że tych wokół nas są szczęśliwsi i bardziej skuteczne niż my.Destylarka do wody Czasami może to często prowadzą nas czuć i wyrażać gniew ... często skierowanej do nikogo w szczególności, czy w pierwszej osobie lub rzeczy możemy wejść w kontakt z. Może to tylko mała rzecz, która odróżnia nas od, jak ktoś, odcinając nas w ruchu, a może żartował naszym kosztem ... żart, że w innych okolicznościach byłyby prawdopodobnie śmiania się również.

Prawdopodobnie istnieje tysiąc różnych sposobów radzenia sobie z tymi uczuciami. Dla mnie istnieją trzy sposoby, które działają najlepiej i najszybciej. Trzy sposoby, które sprawiają, że czuję się lepiej o siebie i złagodzić napięcie czuję. Oni nie są magiczne ... nie przemieni cię do najpopularniejszej na świecie osoby ... i nie jesteś be-wszystko-end-wszystko samo zadowolenia. Ale można z pewnością daje poczucie spełnienia i kontroli nad swoimi negatywnymi emocjami ... przynajmniej dla mnie zrobić.

oWhen Angered, Pomyśl o sytuacji

Gdy znalazłem się coraz zdenerwowany i nie w smar do łożysk humorze, pierwszą rzeczą, jaką mogę zrobić, to zatrzymać się i zobaczyć, jak intensywność moich uczuć w chwili spotkania się z przyczyny moich uczuć. Na przykład, jeśli znajdę się wzburzony ktoś pyta mnie wiele pytań, a ja jestem zajęty, pierwszą rzeczą, jaką mogę zrobić, to zadać sobie pytanie - "Co, gdybym był w pozycji osoby zadaje pytania" Staram się wyjść poza moje uczucia w tej chwili i zobaczyć, jak to jest po drugiej stronie tej sytuacji. Jeśli okaże się, że w tej sytuacji, ja naprawdę jestem zbyt zajęty, mam się uspokoić i poprosić Osoba wymagająca moją uwagę, czy mogą poczekać kilka minut.
Wpis zawdzięczamy