krwiodawstwo dzien wolny od pracy

krwiodawstwo dzien wolny od pracy

gru 28

krwiodawstwo dzien wolny od pracy

Coś Fundamentaly Źle!

Coś jest z gruntu błędne! Po dwóch tysiącleci zorganizowanego chrześcijaństwa świat nie jest lepszym miejscem. To samo można powiedzieć o wszystkich organizowanych islamu i religii. Wyznania, które zostały ustanowione na naukach miłości stały się filarami nienawiści. Nauki twierdził, że wszyscy jesteśmy braćmi i siostrami okazały braćmi i siostrami ze sobą.http://sieradz-adwokat.pl/ Każda religia szyny przeciwko drugiemu i wewnątrz religii sekciarstwa okażą ich zguby.

Co poszło nie tak? Jest nagradzany film o nazwie "Kościół za murami", które zostały wyprodukowane przez pokój rodzinny Media. Jednym z podstawowych założeń tego filmu jest to, że nie ma prawdziwego fundament biblijny dla koncepcji kościoła fizycznym z korporacyjnej stylizowany struktury władzy. Pamiętaj, że ten film został wyprodukowany głównie przez byłych ministrów i pasterzy, którzy wydali średnio dwadzieścia do trzydziestu lat w ramach tej struktury. Nie mogąc dłużej w dobrym przytomny, by stanąć przed zgromadzeniem i działać jako pośrednik między ludźmi a Bogiem, ci mężczyźni i kobiety po prostu wziął "kościół" i wyszedł z budynku. Powołując się na historyczną ewolucję współczesnego Kościoła jako sposób dla nielicznych dyktować wielu, które zaczęło się od rzymskiego cesarza Konstantyna, film pokazuje w jaki sposób zorganizowana religia ma żadnej podstawy w Piśmie i, w rzeczywistości, oddziela człowieka od Boga.

hosta wideo David Frederickson, autor książki "Kiedy Kościół opuszcza budynek" zabiera widza w podróż przez które odsłania mity, które http://danel-hurt.pl/jeans---damskie---hurt,data,1201,0.html leżą u podstaw instytucji religijnych. Zwracając uwagę, że wersje Biblii zostały ponownie napisane, aby zaspokoić potrzeby rosnącej kościoła i struktury władzy politycznej, Frederickson konfiguruje wywiady z rosnącą liczbą byłych duchownych, które, zachowując swoją wiarę w nauki Chrystusa, porzucili rolę czołowych i dyktując podejrzewający stada.
Wpis zawdzięczamy