krwiodawstwo frankfurt

krwiodawstwo frankfurt

wrz 28

krwiodawstwo frankfurt Usługa pochodzące w dniu 16 maja 1998 roku podczas corocznego Cass Scenic Railroad railfan weekend początkowo obsługiwane z Durbin do Urzędu Randolph County Rozwoju zrekonstruowany stary most Western Maryland, co pozwala na przywrócenie dostępu kolejowego do stacji kolejowej Elkins opuszczonego przez CSX w 1992 roku, gdy w miejscu jego 22-hektarowej, parowozownia wyposażona stoczni.

Wyremontowana remiza, miejscem Durbin i siedzibie Greenbrier Valley Railroad, jest punktem wyjścia dla trzech z czterech pociągów-wycieczki metale kolorowe skup "New Tygart Flyer," the "Cheat Mountain Salamander" i "Mountain ekspresowe Dinner Train" -Podczas w "Durbin Rocket" nadal odbiegają od samego miasta Durbin. Elkins depot znów służy jako punkt wyjścia Kolej i miasto jest znowu sklepów, restauracji, hotelu, a węzłem komunikacyjnym Wschodu centralnych Appalachów, ale teraz dla turystów. Piercing Gwizdek ostrzega przed zbliżającym się wyjeździe New Tygart Flyer za tego dnia późnym maja.

krwiodawstwo frankfurt

Szturchnął przez dwa silniki Diesla w trybie popychacza, pociąg wzrosło do tyłu, sprzęgieł samochodowych accordioned do siebie. Kursujące ślady dawnego Cheat podziałowe, które delikatnie zakrzywiona w prawo, to toczyły nad rdzawej, dźwigara-przypominający most i zielonej powierzchni odbijającej rzeki, poszczególnych struktur zabytkowej dzielnicy ELKIN za łączących w ruch, a równolegle kilka samochodów stacjonarne węgiel aż na chwilę zawiesza swoją własną podróż.

krwiodawstwo frankfurt

Threading w prawo na serpentyną, a teraz ciągnięty przez swoich lokomotyw, New Tygart Flyer opuścił granice stoczni ELKIN pod adresem Milepost 30,0, pogrążając się przez gęstą roślinność, jakby tory pod ścieżkę pożegnanie przez nią. Negocjowanie kształcie podkowy Isner Loop dwie mile później, łańcuch Snaking rozpoczęła 2,8-procentowy stopniowanie wspinaczkę w górę Cheat Mountain.
Wpis zawdzięczamy